Kalendārs

Ģ.V.Kristovskis pats sev ceļ neslavu savā grāmatā (24.03.2021.)


Godātie līdzcilvēki, kuriem interesē politika!
Čeka!

Pavisam nevarīgais Ventspils brīvostas valdes faktiskais vadītājs, rīdzinieks Ģ.V.Kristovskis jau otro gadu bazūnē, ka viņš ir cietušais, no Aivara Lemberga.

Vispirms par to, ka atļāvos viņam atgādināt nepatīkamo faktu, ka strādājot starp kolhozu ražošanas un apgādes uzņēmumā viņš nepelnīti saņēma atalgojumu par darbu, kuru faktiski neveica. Tā kā krāpās. Ģ.V.Kristovskis mani iesūdzējis tiesā par viņa goda un cieņas aizskārumu. Zaudēja. A.Lembergam taisnība.

Pirms gada Ģ.V.Kristovskis griezies pie draugiem valdībā un policijā. A.Lembergs jāvajā lūk tāpēc, ka ceļot Ģirtam neslavu, izsakoties, ka viņš pēc 1985.gada vairākus gadus no vietas sastrādājies ar LPSR Valsts drošības komiteju gūstot no tā reālu labumu.

Čeka viņa māti izlaida no PSRS braucienam uz ASV. Čekas majors Rubenis saka Ģ.V.Kristovskim ”tev ir svarīgi ar mums vienoties”. Kā Jūs domājat vai Ģ.V.Kristovska mamma uz ASV aizbrauca? Aizbrauca! Ir jautājumi pateicoties kam?

Arī Padomju armijā Ģirtu neiesauca. Jāpateicas Ģirta labiem draugiem, paziņām!

Es ceļot neslavu. Varbūt tomēr neslavu Ģirtam ceļ pats Ģ.V.Kristovskis.
Tik tiešām. Tādu nebūs maz, kurš šaubīsies. Vēlaties iepazīties. Izlasiet grāmatu “Pieskāriens”. Autors nav Aivars Lembergs, bet gan…. Ģirts Valdis Kristovskis, kura izdota pirms čekas maisu atvēršanas (kāda sagadīšanās ).

Vēl par tajā sameloto aprunājaties ar kaut grāmatā pieminētajiem ventspilniekiem.

Ģirts pārcenties. Mazgājot sevi baltu un dziedot sev slavas dziesmu, pateicis rūgto patiesību. Un …..vēl vairāk sasmērējās.

Cieņā Aivars Lembergs
Politiski represētais
24.03.2021.

Publicēts lapā: 24.03.2021