Kalendārs

Bordāna, Juraša, Linkaiša mērķis – privatizēt un pārdot – nevis terminālu, bet valsts pamatu: ostas kuģošanas kanālus, navigācijas infrastruktūru un piestātnes (24.03.2021)


Sumināti līdzcilvēki!
Bordāns. Kariņš un Linkaitis cer, ka pēc viņu pasūtījuma man dāvātais cietums liegs viņus pieķert melos. Meli vienkārši- šie politblēži pēkšņi piedāvājot mainīt Rīgas un Ventspils pārvaldes modeli ostās, jo tas jādara, kamēr Lembergs cietumā. Abas brīvostas turpmāk pārvaldīs, nevis valsts iestādes, bet gan akciju sabiedrības. Nekas nav pēkšņi.
Bordāna, Juraša, Linkaiša Jaunā konservatīvā partija savā un Bordāna, kā premjera amata kandidāta programmā, pirms vairāk nekā diviem gadiem paredzēja ostu, valsts stratēģisko infrastruktūru ieguldīt akciju sabiedrībā, pēc tam to pārdodot kā akciju sabiedrības mantu saviem ārzemju naudīgajiem saimniekiem. Otrs variants izteikts vēlāk- pārdot akciju sabiedrības akcijas.
Šo sarežģīto formulu var izteikt daudz skaidrāk- privatizēt nevis terminālu, kā pirms 28 gadiem, bet valsts pamatu: ostas kuģošanas kanālus, navigācijas infrastruktūru, piestātnes un tā tālāk. Privatizēt piesedzoties ar cīņu pret Lembergu, pat tam atrodoties cietumā.
Patiešām- malači.
Jautājums- vai tautas vairākumu izdosies apmānīt?
Aivars Lembergs
Politiski represētais

Publicēts lapā: 24.03.2021