Kalendārs

Rīgas apgabaltiesa vēlas nepamatoti novilcināt manas lietas izskatīšanu, atsākot tiesu debates no “nulles” (22.01.2020.)

Šodien Rīgas apgabaltiesā pieteicu noraidījumu valsts man uzspiestajam advokātam Genādijam Ivankinam, jo viņš uzsāka teikt tiesu debašu runu neiepazīstoties ar 60 lietas sējumiem, tai skaitā manām liecībām, daļu no cietušo un liecinieku liecībām.

Viņš arī nav iepazinies ar prokuroru 89 tiesas sēdēs teikto apsūdzības runu, kas apkopota 25 sējumos, tiesas sēžu protokoliem, audio ierakstiem, manu aizstāvju tiesā iepriekš teiktām aizstāvības runām un cietušo pārstāvju runām. Viņš nav devis savu vērtējumu par apsūdzībām, un, par cik nav iepazinies ar lietu, viņam nebija nekādu iespēju skaņot ar mani aizstāvības pozīciju. Vienlaicīgi Genādijs Ivankins paziņojis, ka pārskatīs 30 tiesu dienās manu aizstāvju tiesā pausto aizstāvības runas pozīciju.

Tas nozīmē, ka lieta tiek nepamatoti novilcināta, jo tiesu debates sākas no “nulles”, kas man nav pieņemami.

Tiesa manu noraidījumu nepieņēma.

Tiesas sēdes gaitā valsts izraudzītais aizstāvis Genādijs Ivankins pašatstatījās no tālākas dalības lietā. Šo Genādija Ivankina atstatīšanos tiesa nepieņēma.

Publicēts lapā: 22.01.2020