Kalendārs

Apsveikums Latvijas valsts dzimšanas dienā! (16.11.2018.)

Foto: Juris Presņikovs

Foto: Juris Presņikovs

Mīļie Ventiņi!

Kad pirms turpat 30 gadiem Latvijas Republikas Augstākā Padome atjaunoja Latvijas valsts neatkarību, līdz simtgadei vēl bija tāls ceļš ejams. Nu tā ir klāt.

Šobrīd, atskatoties uz Latvijas 100 gadiem, iespējams izvērtēt zīmīgākos vēstures pagrieziena punktus mūsu valsts un tautas dzīvē. Tie vienmēr ir bijuši saistīti ar lielvaru ietekmes dalīšanu, kā rezultātā Latvijas tauta diemžēl zaudēja vissvarīgāko – savus līdzcilvēkus. Zeme bez tautas nav valsts. Cilvēku vēlme palikt un dzīvot Latvijā, manuprāt, ir lielākais izaicinājums nākamajā desmitgadē.

Šajā svētku reizē no sirds sveicu un izsaku visdziļākās cieņas un pateicības apliecinājumus ikvienam ventspilniekam, kurš par savas dzīves, darba un mīlestības vietu ir izvēlējies mūsu pilsētu, tā radoši un dinamiski veidojot jauno – neatkarīgās Latvijas Ventspili. Pateicos par uzticību mūsu pilsētai un mūsu valstij! Esmu pārliecināts, ka Ventspils un Latvijas patrioti arī turpmāk būs tie, kas veidos mūsu nākotni.

Lai visiem svētku reizē cerību piepildījums! Daudz laimes, Latvija!

 

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs
Aivars Lembergs

Publicēts lapā: 15.11.2018