Kalendārs

Mīļie ventiņi! (03.08.2018.)

Pilsētas svētki, kuros atzīmējam kārtējo Ventspils pilsētas dzimšanas dienu, šajā gadā vēl spilgtāk nekā iepriekš iezīmējas ar vērienīgām iecerēm un to mērķtiecīgu sasniegšanu.
Ventspilnieku un viesu acu priekšā – Lielajā laukumā top vienīgā Latvijas simtgadei veltītā koncertzāle, kurā mācīsies arī mūzikas skolas audzēkņi. Noslēgumam tuvojas tehnisko risinājumu izstrāde, lai varētu uzsākt Zinātnes un inovāciju centra būvniecību. Aizvien detalizētākas kļūst jaunās iekštelpu bērnu pilsētiņas ideju aprises. Savukārt Brīvdabas muzejs sācis savas pārvērtības, kuras tuvākajos gados noslēgsies ar jaunas muzeja ēkas būvniecību. Vērienīgi modernizācijas darbi sākušies arī slimnīcā, skolās un citviet pilsētā.
Lai arī ģeopolitiskā kauja negatīvi ietekmē ostu – arī tajā tiek turpināta vērienīga modernizācija, turklāt drīzumā tiks uzsākta arī trīs jaunu ražošanas ēku būvniecība, kurās darbs būs gan ventspilniekiem, gan apkārtnes iedzīvotājiem.
Gan pieminētās, gan daudzas citas pārmaiņas, kuras akcentē Latvijas simtgadi Ventspilī, top ar mērķi, lai ventspilnieki dzīvotu labāk, pilsēta kļūtu modernāka un konkurētspējīgāka. Visas pārmaiņas rada paši ventspilnieki, jo tikai kopīgiem spēkiem, mēs varam sasniegt iecerēto izrāvienu.
Sirsnīgi pateicos ikvienam par pilsētas mīlestību un rūpēm par mūsu Ventspili!
Aicinu svētkos ikvienu ventiņu viesmīlīgi uzņemt draugus, radus un paziņas, kā arī būt laipniem pret katru, kurš izrādījis interesi, lai svētkos mūs apciemotu un svinētu mūsu pilsētas dzimšanas dienu!

Ar sveicieniem
Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs
Aivars Lembergs

Publicēts lapā: 3.08.2018