Kalendārs

Mīļie ventspilnieki un pilsētas viesi (04.08.2017.)

Foto: Juris Presņikovs

Foto: Juris Presņikovs

Aizritējis vēl viens gads mūsu Ventspils pilsētas un ventspilnieku dzīvē. Ik gadu atskatāmies uz padarīto aizvadītajā gadā, un arī šis gads iezīmējās ar Ventspils dinamisko attīstību visās dzīves jomās.
Tāpat kā daudzos iepriekšējos gados, arī šoreiz Ventspils skauģi un nelabvēļi veltīja milzu pūles un resursus, lai nepieļautu Ventspils attīstību, to diskreditētu un nopeltu. Lamas un apmelojumi mūs tikai mobilizē un spēcina. Tieši tāpēc svētku reizē mēs ar vēl lielāku gandarījumu varam priecāties, ka, pārvarot milzu pretdarbību, jau redzamas jaunās Ventspils Mūzikas vidusskolas ar koncertzāles funkciju ēkas aprises, strūklaka “Fregate “Valzivs”” ir ieguvusi zelta godalgas pasaules mēroga arhitektūras konkursos, tiek projektēts atraktīvs un daudzfunkcionāls Inovāciju un zinātnes centrs. Kopā ir uzsākts darbs pie
Piejūras brīvdabas muzeja ēkas un ekspozīcijas atjaunošanas, daudzfunkcionāla pakalpojumu centra Gāliņciemā, Bērnu bibliotēkas, jaunā peldbaseina un rehabilitācijas kompleksa izveides, kā arī tiek strādāts pie daudziem citiem projektiem un iecerēm.
Ventspils attīstībā tuvākajos 4 gados tiks ieguldīti vairāk kā 200 milj. eiro, un jau pēc neilga laika to izjutīs un darba augļus varēs baudīt gan ikviens ventspilnieks, gan arī pilsētas viesi no tuvākas un tālākas apkaimes.
Paldies ikvienam ventspilniekam par iesaistīšanos un savas rokas pielikšanu Ventspils pilsētas attīstībā. Kopā esam padarījuši ļoti daudz, lai Ventspils kļūtu vēl mājīgāka, skaistāka, ērtāka un mēs varētu no sirds lepoties ar savu Ventspili – tādu, kāda tā ir šodien.
Novēlu šajās svētku dienās izjust gandarījumu un lepnumu par savu pilsētu! Un paldies mūsu pilsētas viesiem, ka tik kuplā skaitā apciemojat mūsu Ventspili un baudāt prieku, ko tā sniedz!
Lai mums visiem skaisti šie svētki! Daudz laimes 727.dzimšanas dienā, Ventspils!

Publicēts lapā: 4.08.2017