Kalendārs

87% ventspilnieku pozitīvi vērtē Aivara Lemberga darbu (17.10.2016.)

Foto: F64

Foto: F64

2016.gada augustā Sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktās reprezentatīvās telefonaptaujas ietvaros Ventspils iedzīvotājiem tradicionāli tika lūgts novērtēt arī Ventspils pilsētas domes deputātu darbību.

Saskaņā ar telefonaptaujas rezultātiem vispozitīvāk no visiem domes deputātiem ventspilnieki novērtējuši domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga darbu – kopumā 87% aptaujāto, bet kritiskus vērtējumus snieguši 8% respondentu.

Aptaujas rezultātus komentē pētījumu centra “SKDS” vadītājs A.Kaktiņš: “Tradicionāli visvairāk (87%) pozitīvu vērtējumu sniegts, vērtējot Aivara Lemberga darbību. Tik pozitīvu pilsētas vadītāja darbības vērtējumu citur Latvijā neesam novērojuši. Lielākā daļa ventspilnieku pozitīvi vērtē arī Jāņa Vītoliņa, Gunta Blumberga, Didža Ošenieka un Alda Slavinska darbību. Gribas novēlēt domes deputātiem arī turpmāk ar saviem darbiem attaisnot iedzīvotāju pausto uzticību un atzinīgo vērtējumu”.

Savukārt Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, analizējot aptaujas rezultātus, saka: “ Sirsnīgs paldies ventspilniekiem par augsto novērtējumu. Savas praktiskās darbības pamatā esam ņēmuši ventspilnieku viedokli un pilsētas redzējumu, uzmanīgi sekojam līdzi izteiktajiem ierosinājumiem un to darīsim arī turpmāk. Augstu vērtējam arī izteikto kritiku, kas ļauj kopīgi strādāt pie pilsētas tālākās attīstības. Ventspilniekiem dotos solījumus, cenšamies arī izdarīt”.

Publicēts lapā: 17.10.2016