Kalendārs

Sveicu Jūs Ventspils 725. dzimšanas dienā! (31.07.2015.)

Foto: Juris Presņikovs

Foto: Juris Presņikovs

Sirsnīgi sveicu Jūs Ventspils pilsētas 725. dzimšanas dienā! Pilsētas dzīves vidi – cilvēku ērtībai, labsajūtai un priekam – mēs veidojam visi kopā. Grūti iedomāties pilsētas attīstību bez iedzīvotāju ieinteresētības un sadarbības. Pilsētas svētki ir kā zināms atskaites punkts, lai apkopotu gada laikā paveikto.

Mazos ventspilniekus papildu divām bērnu pilsētiņām abos Ventas krastos priecē vairāk nekā 30 rotaļu laukumi pilsētas parkos un iekšpagalmos. Pērn tiem pievienojās vēl divi krāšņi rotaļu elementi Reņķa dārzā – Mārīte un Sienāzis, turklāt šogad mazo rotaļnieku rīcībā tiks nodots jauns rotaļu un atpūtas parks Žāžciemā!

Sporta mīļotājiem, kas Ventspilī ir ne mazums, tika rekonstruēta vieglatlētikas manēža un stadions, renovēta basketbola halle, uzlabota BMX trase, kā arī izbūvēts Baltijā modernākais ielu vingrošanas stadions.

Nesen kā pabeigts jaunais, mūsdienīgais Ventspils tehnikuma komplekss, kurā jaunieši uzsāks mācības jau šī gada septembrī.

Šovasar tika atklāts Ventspils Elektronikas centrs, kurā darbu uzsākuši četri uzņēmumi un izveidotas vairāk nekā 60 darbavietas, bet tam līdzās top arī Ventspils Tehnoloģiju centrs.

Šie un daudzi citi kopīgiem spēkiem paveiktie darbi Ventspili padarījuši par vēl mājīgāku, skaistāku un ērtāku dzīves telpu ventspilniekiem un pilsētas viesiem.

Paldies ikvienam ventspilniekam par līdzdalību Ventspils pilsētas attīstībā, lai mēs visi kopā varētu lepoties ar savu pilsētu! Aicinu ventiņus būt viesmīlīgiem saimniekiem un zinošiem gidiem mūsu pilsētas viesiem!

Lai mums visiem skaisti šie svētki!

Publicēts lapā: 31.07.2015