Kalendārs

Apsveikums Ziemassvētkos un Jaunajā gadā (2014.g.)

Foto: Juris Presņikovs

Foto: Juris Presņikovs

Klāt visu gaidītais Ziemassvētku laiks – ziemas saulgrieži. Vēl mirklis, un naktis kļūs īsākas, bet dienas – garākas. Ticu, ka ikviens šo laiku sagaidījis, domājot, kā iepriecināt savus mīļos – radus, draugus, kaimiņus, darbabiedrus, vai varbūt palīdzot kādam svešiniekam. Esmu pārliecināts, ka, darot labu citiem, arī paši kļūstam labāki un laimīgāki.

Vecgada vakarā ikreiz secinām, ka gads paskrējis nemanot – jau atkal vienu gadu pavadām un nākamo sagaidām. Dažkārt pat grūti atrast laiku, lai atskatītos uz paveikto – kas bijis labi, kas nav izdevies, ko varējām darīt citādāk. Bet paveiktā izvērtējumam vienmēr vajag atrast kaut nedaudz laika, jo tas sniedz iespēju nākotnē rīkoties pareizāk, strādāt ražīgāk un dzīvot labāk.

Novēlu ikvienam Ziemassvētkos rast sirds siltumu ne tikai šim laikam, bet visam nākamajam gadam. Aicinu domāt par to, ko varam izdarīt labāk, veiksmīgāk – kā privātajā, tā arī darba dzīvē. Bet jaunajā gadā aicinu ķerties pie labo darbu īstenošanas, jo tikai mēs paši esam savas laimes kalēji. Neviens mūsu vietā ne mums, ne mūsu ģimenei, ne pilsētai vai valstij tā vienkārši laimi nenesīs.

Domāsim gaišas domas un darīsim labus darbus! Lai Ziemassvētku laikā uzkrātās pozitīvās pārdomas, sirdssiltums un optimisms pietiek visam 2015. gadam!

Publicēts lapā: 23.12.2014