Kalendārs

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Foto: Juris Presņikovs

Foto: Juris Presņikovs

Tieši Ziemassvētki un gadu mija ir laiks, kad teju ikviens cenšas atrast mirkli pārdomām par aizvadīto gadu, atskatoties uz paveikto. Arī ventspilniekiem ir, ar ko lepoties.

2013.gadā paveikts daudz – bērnudārzos, mikrorajonos un bērnu pilsētiņās uzstādītas jaunas rotaļu iekārtas, Pārventas Bērnu parkā „Fantāzija” koncertus nu varam rīkot jaunajā estrādē. Lieliskas pārvērtības notikušas arī Piedzīvojumu parkā – izveidotas jaunas, interesantas atrakcijas, kuras ziemas sezonā nomaina pilnvērtīga ziemas prieku baudīšana slēpošanas kalnā.

Teicamus apstākļus treniņiem airēšanas bāzē „Dampeļi” ieguvuši jaunie airētāji, bet par paplašināto veloceliņu tīklu priecājas daudzi ventspilnieki un viesi, kuriem patīk pa pilsētu pārvietoties ar velosipēdu.

Uzbūvēta jauna, ērta poliklīnika. Turpinot izbūvēt ielas, paplašināts arī ūdensapgādes un kanalizācijas tīkls, kura aptvērums ir vislielākais no Latvijas pilsētām. Piesaistot Eiropas naudu, neatlaidīgā darbā panākts siltuma tarifa samazinājums.

Gandarījums ir arī par jaunajām darba vietām jaunajās rūpnīcās – „Heimdal Skonto Latvia”, kurā ražo māju moduļus, un SIA „EUROLCDS” šķidro kristālu tehnoloģijas displeju ražotne.

Ik gadu Ziemassvētku laikā Ventspili izgreznojam ar neskaitāmām gaismiņu virtenēm, jo ticam, ka svētku noskaņa, ko radām pilsētā, ienes gaišumu, siltumu un Ziemassvētku brīnuma sajūtu ikvienā ģimenē.

Novēlu ikvienam darīt labu un redzēt labu! Lai darītu labu – nevajag daudz, pietiek ar mazumiņu – pasniegta roka, sirsnīgs vārds, noderīgs padoms!

Siltus un gaišus Ziemassvētkus un visu labo cerību piepildījumu Jaunajā gadā!

 

Aivars Lembergs,

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs

Publicēts lapā: 20.12.2013