Kalendārs

Psihoterapeits: Lembergs kaut kādā ziņā atgādina dēku romāna varoni (Radio Baltkom, 30.07.2012.)

Psihoterapeits Rezņiks-Martovs nesaskata neko dīvainu tajā, ka tieši Ventspils mēru Aivaru Lembergu latvieši uzskata par veiksmīgu uzņēmēju. Intervijā programmai “Baltcom rīts” viņš paziņoja, ka Lembergs kaut kādā ziņā atgādina dēku romāna varoni.

Ariels Rezņiks-Martovs, psihoterapeits: “Melnais tēls masu medijos ne vienmēr ir viennozīmīgs. Ja, pieņemsim, runājam par Ventspils mēru, viņš vispār ir interesants personāžs. Viņš kaut kādā ziņā atgādina dēku romāna varoni. Vairāku gadu laikā jebkura valdība cenšas viņam kaut ko izdarīt, bet visi izrādās bezspēcīgi. Lemberga kungs vienmēr atklāti pasmejas. Man šķiet, ka ar to viņš daudziem cilvēkiem ir pietiekami simpātisks. Pie tam. Neskatoties uz visām finanšu problēmām, tiesām, viņš ir pietiekami veiksmīgs cilvēks. Es nedomāju, ka cilvēki meklē sniegbaltas biznesa morāles piemēru, cilvēki meklē veiksmes stāstu. Reputācija mūsu valstī ir mainīga lieta. Par to liecina Zatlera kunga piemērs. Cilvēks ir tautas mīlulis, bet pēc kāda laika uz viņu ar pirkstiem nerāda un nespļauj virsū tikai slinkais.”

Kā ziņots, Aivaru Lembergu, Gunāri Ķirsonu un Vitāliju Gavrilovu Latvijas iedzīvotāji uzskata par veiksmīgiem uzņēmējiem, liecina “DNB Latvijas barometrs” veiktais pētījums. Uz jautājumu par to, kurus Latvijas uzņēmējus, viņi nosauktu kā veiksmīgus piemērus, Latvijas iedzīvotāji nosaukuši daudzus, dažādus uzvārdus, bet par līderiem izrādījās Ventspils mērs Aivars Lembergs, kuru nosaukuši 8% aptaujāto, gandrīz bankrotējušais Gunārs Ķirsons un farmācijas nozares uzņēmējs Vitālijs Gavrilovs. Pēdējie ieguvuši pa 5% balsu.

Publicēts lapā: 30.07.2012