Kalendārs

Visās Ventspils pirmsskolas izglītības iestādes būs sporta laukumi (18.04.2012.)

Foto: F64 / Andrejs Terentjevs

„Pilsētas attīstības komisijā darba grupa, ko izveidojusi Izglītības pārvalde, informēja par pirmsskolas izglītības iestāžu fizisko aktivitāšu laukumiem jeb sporta laukumiem – to izmēriem, funkcijām, aprīkojumu,” savā iknedēļas preses konferencē informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

„Mēs principā akceptējām iesniegtos priekšlikumus un nolēmām, ka šogad trīs tādi laukumi tiks izbūvēti tajos bērnudārzos, kur šobrīd notiek teritorijas rekonstrukcija – „Eglītē”, „Pasakā” un „Zvaigznītē”. Doma ir tāda, ka visās pirmskolas izglītības iestādēs būs šādi sporta laukumi,” sacīja Lembergs.

Tāpat pašvaldības vadītājs informēja, ka Pilsētas attīstības komisijā izskatīts jautājums par veloceliņu būvniecību Lielajā prospektā. „Nolēmām, ka obligāti šogad tiks uzbūvēts veloceliņš Lielajā prospektā no tilta līdz Saules ielai. Nākotnē varētu tikt īstenotas vēl divas veloceliņu izbūves kārtas: no Saules ielas līdz Vasarnīcu ielai, bet tur diezgan lielas pārbūves jāveic, jo gājēju celiņa un veloceliņa kopējais platums ir 4 m, kā arī posms pa Kroņa ielu. Kad būs veikti aprēķini par izmaksām, tuvākajā laikā lemsim par to, vai celiņu līdz Vasarnīcu ielai būvēsim vēl šogad vai arī atliksim uz nākamo gadu. Tas atkarīgs no izmaksām. Tas pats attiecas Kroņa ielu,” klāstīja Lembergs.

Pilsētas attīstības komisijā nolemts arī iepretī ieejai Olimpiskajā centrā „Ventspils” izvietot jaunu ziedu skulptūru ‘’Basketbola bumba”, ko paredzēts atklāt līdz vai īsi pirms Eiropas čempionāta U-16 basketbolā.

Publicēts lapā: 18.04.2012