Kalendārs

Ģenerālprokuratūra izbeigusi kriminālprocesu daļā par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, kurā bija apsūdzēts Lembergs (09.02.2012.)

Foto: F64 / Jānis Saliņš

Ģenerālprokuratūra izbeigusi kriminālprocesu daļā par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, kurā bija apsūdzēts Ventspils mērs Aivars Lembergs, informē ziņu aģentūra BNS.
Prokuratūras preses sekretāre Laura Pakalne aģentūrai BNS pastāstīja, ka 2006.gadā prokuratūra sāka kriminālprocesu un šajā lietā Lembergs bija apsūdzēts par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu pārkāpšanu un akciju–kukuļa izspiešanu.

Lietu par valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu pārkāpšanu un akciju–kukuļa izspiešanu prokuratūra nodeva tiesai, un tā ir pievienota krimināllietai, kuru jau vairākus gadus skata Rīgas apgabaltiesa.

Kriminālprocesu daļā par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju uz tiesu nevarēja nosūtīt, un pērnā gada nogalē prokuratūra nolēma kriminālprocesu izbeigt, jo nav izdevies pierādīt apsūdzību, norādīja Pakalne.

Avots: www.ventspils.lv

Publicēts lapā: 9.02.2012