Kalendārs

Es tā arī nesaskaitījos (20.01.2012.)

Ventspils mērs Aivars Lembergs nav piedalījies tautas skaitīšanā, kas pērn norisinājās visā Latvijā, šodien preses konferencē atzina Lembergs.

“Starp citu, es tā arī nesaskaitījos. Pie manis laukos bija atbraucis tautas skaitītājs. Es teicu, ka gribu saskaitīties nevis Puzē, bet Ventspilī. Man teica, ka viņš [tautas skaitītājs] var saskaitīt tikai laukos, ka pilsētniekus viņš neuzskaita. Internetbankas man nav. Tad es kādas divas nedēļas taisījos braukt, bet tā es arī neaizbraucu. Tā kā droši var pielikt vienu cilvēku vairāk. Tas nav labs stāsts, tas nav pareizi, – es to saprotu, bet diemžēl tas tā ir,” atklāja Lembergs.
Ar šonedēļ publiskotajiem tautas skaitīšanas provizoriskajiem datiem Ventspils mērs vēl neesot paguvis iepazīties, tāpēc solīja tos komentēt nākamajā preses konferencē.
Ventspils mēra īpašumā ir dzīvoklis Ventspilī, trīs zemes gabali Ventspils novada Puzes pagastā un divi zemes gabali Ventspils novada Ugāles pagastā, kā arī zeme un dzīvojamā ēka Rīgā. Tāpat viņa valdījumā ir vēl viens dzīvoklis Ventspilī, liecina Lemberga valsts amatpersonas deklarācija par 2010. gadu.
Latvijas iedzīvotāju skaits 2011. gada 1. martā bija 2 067 887, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) 2011. gadā veiktās tautas skaitīšanas provizoriskie dati.

Avots: www.ventasbalss.lv

Publicēts lapā: 20.01.2012