Kalendārs

Zīlnieci patiešām mēdzu apmeklēt. Ilgu Zīlnieci (11.11.2011.)

Foto: F64

Savās darba gaitās Ventspils pilsētas domē, kas saistītas arī ar daudzu Ventspils ostā, tās rūpnieciskajā zonā un pilsētas dzīvojamā daļā izvietoto objektu vides risku izvērtējumu un nepieciešamajiem drošības pasākumiem, bieži tiekos ar kādu ļoti profesionālu un simpātisku Zīlnieci. Ilgu Zīlnieci. Tāds nu ir viņas uzvārds. Viņa ir Ventspils pilsētas domes darbiniece, ilggadēja un kompetenta Vides uzraudzības nodaļas vadītāja.

Kārtējoreiz nopludinātajās melu druskās, par kurām, protams, neviens un nekad mūsu tiesiskajā valstī nesauc pie atbildības ne KNAB, ne prokuratūru, atkal radies komisks misēklis, parasta plānotāja pierakstus saucot par „svarīgiem pierādījumiem” un par vienu no svarīgākajiem acīmredzot uzskatot tajā pierakstīto tikšanos ar Zīlnieci. KNAB ziņotāji varbūt nezināja, ka uzvārdus raksta ar lielo burtu, un tā nu „Ventspils šakāļu” sponsorētais pietiek.com ar patosu paziņoja, ka Lembergs mēdz apmeklēt zīlnieci. Tāds darbs, ko lai dara!

Pierakstu nopludinātāju intelektu laikam gan labāk neapskaust, citādi drīz pietiek.com atkal varēsim lasīt visbrīnumainākos izgudrojumus. Ierosmei pateikšu priekšā dažus: ieraksts plānotājā „plkst. 15:00 Kukulis un Naudiņa” – tātad ir dienišķās maizītes saņemšanas vai nodošanas laiks; „plkst.17:00 Saulīte, Dūdiņa un Zālīte” – Lembergam patīk pavadīt vakarus jaukā kompānijā; „plkst.10:00 Dumpis” – tiek plānota kāda protesta akcija; „plkst.18:00 Gredzens un Roze” – tas taču ir viennozīmīgi saprotams… Skaidrības labad uzreiz informēšu KNAB un žurnālistus, ka, piemēram, Arājs ir Ventspils Pašvaldības policijas priekšnieks, ne mana dārza sakopējs, Vītoliņš nav kompānija Vitol, bet gan Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks, savukārt Paipala ir Sporta pārvaldes vadītāja, nevis mana aizraušanās ar putnkopību. Tādus nu uzvārdus vācu muižkungi latviešiem savulaik izdalīja!

Publicēts lapā: 11.11.2011