Kalendārs

Vasaras tūrisma sezonas laikā Ventspils apmeklētāju skaits palielinājies par 29% (14.09.2011.)

Foto: Oskars Jūra

Esam ieguvuši provizoriskos rezultātus par dažādu Ventspils tūrisma objektu apmeklējumu 2011.gada astoņos mēnešos un vasaras tūrisma sezonas laikā. Vasaras tūrisma sezonā Ventspils apmeklētāju skaits ir palielinājies par 29%, salīdzinot ar iepriekšējā gada periodu. Arī pagājušajā gadā tūristu skaits Ventspilī būtiski palielinājās – par 35%.

Visvairāk apmeklētāju skaits pieaudzis Ventspils muzejā un tā filiālēs – to apmeklējums pieaudzis par 34%, tostarp ar Mazbānīti braukušo interesentu skaits vairāk nekā dubultojies – ja pērn Mazbānītis pārvadājis vairāk nekā 23 tūkstošus cilvēkus, tad šogad – vairāk nekā 53 tūkstošus pasažieru.

Tāpat par 22% pieaugusi Piedzīvojumu parka apmeklētība – kopumā šogad Piedzīvojumu parka atrakcijas izmantojuši vairāk nekā 27 tūkstoši cilvēku. Par 6% vairāk pasažieru pārvadājis kuģītis „Hercogs Jēkabs” – ar to pavizinājušies turpat 43 tūkstoši cilvēku.

Rezultāti ir izcili, atsauksmes ir ļoti pozitīvas, un ar šo nozari saistītie uzņēmēji, kas pārstāv mazo biznesu, ir apmierināti. Atbilstoši Ventspils pilsētas mārketinga stratēģijai un tūrisma nozares uzņēmēju paustajiem viedokļiem un ierosinājumiem Ventspils pilsēta īsteno plašu apmeklētāju mārketinga kampaņu, tādējādi veicinot apmeklētāju pieplūdumu pilsētai un piegādājot vairāk klientu tūrisma nozares uzņēmumiem.

Publicēts lapā: 14.09.2011