Kalendārs

Žāžciemā jaunizbūvētās ielas atklātas un svētki nosvinēti (10.09.2011.)

Sestdien, 10.septembrī, Pulkveža un Virves ielu krustojumā pulcējās privātmāju rajonu – Gāliņciema, Žāžciema un Krēķciema – iedzīvotāji, lai piedalītos svētkos, kas tika rīkoti par godu šo ciemu labiekārtošanai – pilsētas maģistrālā ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvei Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētajā projektā „Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, III kārta”.

Svētkus ar svinīgu uzrunu atklāja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, atgādinot iedzīvotājiem, kas vairāku gadu garumā jau ir izdarīts un kas vēl tiks darīts, lai nodrošinātu iedzīvotājus ar visiem nepieciešamajiem komunālajiem pakalpojumiem un sakārtotu apkārtējo pilsētvidi. Diemžēl slimības dēļ uz pasākumu nevarēja ierasties, bet sirsnīgus sveicienus visiem klātesošajiem sūtīja LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis. Pēc A.Lemberga uzrunas tika noskaidrots, tas laimīgais šo privātmāju rajonu iedzīvotājs, kurš bez maksas varēs izmantot 20m³ pašvaldības SIA „ŪDEKA” pakalpojumus – dzeramā ūdens piegādi un kanalizācijas novadīšanu.

Žāžciema svētkos ar jautriem stāstiem no savas dzīves bija ieklīdušas arī Skaidrīte un Mildiņa jeb Jānis Jarāns un Dainis Porgants. Savukārt drosmīgākie kādu valsi varēja uzdejot kapelas „Hāgenskalna muzikanti” koncerta laikā. Tāpat svētku reizē interesentiem bija iespēja iepazīties ar pašvaldības SIA „ŪDEKA” tehniku, pārbaudīt savu veiklību ūdens nešanas, liešanas un dzeršanas sacensībās, kā arī apmeklēt radošo darbnīcu, kur zaķu mamma kopā ar mazākajiem svētku dalībniekiem veidoja īstus mākslas darbus.

Projektu „Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, III kārta” līdzfinansē Eiropas Savienība. Finansējuma saņēmējs šī projekta ietvaros ir pašvaldības SIA „ŪDEKA”.
Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Publicēts lapā: 10.09.2011