Kalendārs

Piedzīvojumu parka pusmaratons (19.06.2011.)

19. jūnijā, plkst.11.00 tika veidota cilvēku aleja, lai ar aplausiem un ovācijām pavadītu sadraudzības skrējienu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, arī ratiņ krēslos sēdošiem. Pēc šī skrējiena pusmaratona un satelītskrējiena distancēs devās vairāk kā tūkstots skrējēju, kā arī nūjotāji.

Pusmaratona trasi veidoja 4 apļi 21,0975 km kopgarumā pa pilsētas ielām. Pusmaratonā piedalījās Latvijas rekordists Valērijs Žolnerovičs, kā arī Lietuvas ātrākie pusmaratona skrējēji un skrējējas. Savukārt satelītskrējiena dalībnieki un nūjotāji veica 5,3 km distanci.

Piedzīvojumu parka pusmaratona organizatori Ventspils Maratona klubs izsaka pateicību atbalstītajiem: Olimpiskajam centram ”Ventspils” un personīgi Uldim Boitmanim, Ventspils pilsētas domei un personīgi Dainai Paipalai, sporta preču ražotājam ”Nike” par skriešanas tirdziņa organizēšanu un balvām, AS ”Aldaris” par dzērienu nodrošināšanu, Bērnu skrējiena ģenerālsponsoriem RIMI, SIA ”Sumata” par degvielas balvām un iespēju dalībniekiem saņemt degvielu par 3 santīmiem lētāk, AS ”Rīgas Miesieks” par cienastu un īpašo dāvanu grozu, Druvas saldējumam, Kursa MRU, VK ”Tranzīts” par naudas balvu trases rekordistam 500 Ls apmērā, kā arī Swedbankai par naudas balvām.

Visus Piedzīvojumu parka pusmaratona rezultātus lūdzam skatīt mājas lapā www.pusmaratons.lv

Uz tikšanos nākamā gada Piedzīvojumu parka pusmaratonā!

Publicēts lapā: 19.06.2011