Kalendārs

Uzdod jautājumu Domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam un saņem video atbildi (17.06.2011.)

Foto: Juris PresņikovsLīdz ar jaunās Ventspils portāla versijas ieviešanu vēlamies piedāvāt ventspilniekiem jaunu iespēju sazināties un uzdot jautājumu Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam, kā arī saņemt atbildes, noskatoties video.

Līdz šim šādu iespēju sniedza tiešraides Kurzemes Televīzijā, kur atbildes uz jautājumiem varēja saņemt, noskatoties tiešraidi televīzijā. Šobrīd, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju un jaunās portāla versijas sniegtās iespējas, piedāvājam saņemt video atbildes uz saviem jautājumiem arī Ventspils portālā.

Jautājumus varat uzdot komentāros pie šīs ziņas, kā arī atsūtot uz e-pastu marketings@ventspils.gov.lv. Pirmajās nedēļās domes priekšsēdētājs atbildes uz jautājumiem sniegs video ierakstā, bet drīzumā piedāvāsim arī tiešraides Ventspils portālā, kuru laikā varēsiet uzdot jautājumus tiešsaistes režīmā ar twitter, skype un e-pasta starpniecību.

Pirmās video atbildes Domes priekšsēdētājs sniegs jau šo piektdien, 17.jūnijā.

Aicinām visus ventspilniekus, kā arī pilsētas viesus izmantot iespēju un uzdot savus jautājumus Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam!

Pirmo Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga video atbilžu sesiju ir iespējams noskatīties šeit.

Publicēts lapā: 17.06.2011