Kalendārs

Tikšanās ar Ventspils augstas klases sportistiem (11.03.2011.)

Piektdien, 11. martā, plkst. 17.00 Livonijas ordeņa pilī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs rīkoja pieņemšanu Ventspils augstas klases sportistiem.

Uz pieņemšanu bija uzaicināti sportisti un viņu treneri, kuri 2011.gadā saņem finansiālu atbalstu no Ventspils pilsētas pašvaldības un sponsoriem. Kopumā bija ieradušies 22 sportisti un 7 treneri.

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs savā uzrunā izteica prieku par sportistiem un novēlēja viņiem turpināt trenēties ar maksimālu atdevi, un lai arī pēc augstāko virsotņu sasniegšanas neaizmirstu par mūsu pilsētu. Treneriem A. Lembergs vēlēja apgūt labākās zināšanas pasaulē, lai spētu motivēt un palīdzēt sportistiem sasniegt labākos rezultātus.

A. Lembergs katram sportistam pasniedza cepurīti ar Ventspils logotipu un uzšuves ar Ventspils pilsētas un Olimpiskā centra “Ventspils” logotipiem, kas ļaus atpazīt Ventspils sportistus un pilsētu visās lielākajās sacensībās.

Sportistu vārdā Ventspils pilsētas pašvaldībai par atbalstu pateicās Pekinas Olimpisko spēļu šķēpmešanā dalībniece Sinta Ozoliņa-Kovala un bronzas medaļas ieguvējs Turīnas Olimpiskajās spēlēs, kā arī divkārtējs Pasaules čempionātu medaļnieks kamaniņu sportā – Mārtiņš Rubenis. Viņi visu sportistu vārdā izteica pārliecību, ka tiks pieliktas vislielākās pūles, lai sasniegtu visaugstākos rezultātus.

Sanākušos ar priekšnesumiem priecēja saksofonists Roberts Martinovskis un popgrupa „Jūras akmentiņi”.

Publicēts lapā: 12.03.2011