Kalendārs

Kad sieviete strādā, viņas dvēsele dzied! (08.03.2011.)

Apsveikums sieviešu dienā8.martā tiek svinēta Starptautiskā sieviešu solidaritātes diena. Lai arī šī mūsu valstī nav oficiāli atzīmējamā svētku diena, tomēr lielā daļā pasaules valstu, arī pie mums tā tiek svinēta turpat 100 gadus, tādējādi godinot sievietes neatkarīgi no viņu sociālā vai bioloģiskā statusa. Šajā dienā tiek atzīmēti sieviešu sasniegumi dažādās jomās.

Nebūšu oriģināls, ja sievietes nosaukšu par civilizācijas krāšņāko ziedu. Tā tas tiešām ir. Uz sieviešu pleciem gulstas gan rūpes par ģimeni un bērniem, gan atbildība par veicamo darbu, tajā pat laikā viņas spēj būt apburošas un sievišķīgi maigas.

Pēc savas pieredzes varu teikt, ka sievietes salīdzinājumā ar vīriešiem ir centīgākas, pašaizliedzīgākas, uz viņām var vairāk paļauties. Sievietēm vairāk var piemērot teicienu: strādā, un dvēsele dzied. Par sievietēm mēdz teikt, ka tas ir vājais dzimums, bet cik daudz stipro viņas ir savaldzinājušas un pārspējušas! Un sievietes ir daudz izturīgākas, jo īpaši ar gadiem.

Paldies Jums, mīļās sievietes, par darba mīlestību, par sapratni un atbalstu, par Jūsu laipnību, par draudzību un uzticību!

Šajos pavasara svētkos novēlu ikvienai Latvijas sievietei laimi, vairāk labu ziņu un uzmanības no vīriešu puses!

Ar cieņu
Aivars Lembergs

Publicēts lapā: 8.03.2011