Kalendārs

Stilīgais Lembergs iecienījis košas drēbes (Kas jauns, 25.02.2011.)

Nevar nepamanīt, ka Ventspils mērs Aivars Lembergs (57) savā garderobē izvēlas krāsainus un stilīgus apģērbus. Taču viņam grūtības sagādā treniņtērpa iegāde, jo nevarot to atrast spilgtās krāsās.

Violetās krāsas elegantā piegriezuma uzvalku, ar kuru Lembergs bija ieradies uz Muzikālās bankas apbalvošanas ceremoniju, Ventspils mērs iegādājies Parīzē.

Aivars Lembergs stāsta, ka elegantos uzvalkus, kādos viņš  vienmēr apmeklē saviesīgus pasākumus, reizumis palīdz iegādāties stilisti, jo pašam nav īsti laika sekot līdzi modes tendencēm. „Latvijā neiepērkos nekad. Te nav lielas izvēles. Nav arī īpaši daudz laika, lai staigātu pa veikaliem. Tāpēc patīk, ja, ieejot veikalā, varu visu uzreiz komplektā nopirkt. Ja, esot ārzemēs, man iekrīt kāda brīva diena, to atvēlu mierīgam iepirkšanās procesam. Man ir savi iecienīti veikaliņi Londonā, Parīzē, Vīnē un Kannās, kur es iepērkos,” žurnālam „Kas jauns” atklāj Lembergs.

Ventspils mērs neslēpj, ka kas labprātāk izvēlas apģērbu krāšņos toņos. „Patīk ne pārāk tradicionālas krāsas. Mani ļoti skumdina, ka nevaru nopirkt treniņtērpu spilgtās krāsās. Pat ārzemēs, ieejot veikalā, vīriešu sporta tērpi ir melni, brūni un pelēki, bet man tādi nepatīk. Man vispār nepatīk drēbes melnā krāsā. Taču ir vietas un oficiālas pieņemšanas, kur ir jābūt tērptam melnā apģērbā. Es vispār esmu mūžīgais arhitekts, jo man patīk dzīvespriecīgas krāsas. Kad Ventspils arhitekts projektēja ielas, viņš gribēja tās veidot pelēkas. Es iebildu pret to, paziņojot, lai viņš iet uz citu pilsētu, jo Ventspilī nebūs pelēku ielu, te visam jābūt krāsainam. Videi, kurā cilvēks dzīvo, ir jārada optimisms. Visur, kur cilvēks mīt, jābūt optimismam, gaismai un saulei. Ja nav saules, tad vismaz gaismai jābūt,” skaidro Lembergs.

Avots: www.kasjauns.lv

Publicēts lapā: 25.02.2011