Kalendārs

Ekstrēmo sporta veidu sacensības „HŪTE 2011” uzvarētāju apbalvošana (19.02.2011.)

Aukstajā, bet patīkami saulainajā sestdienā, 19. februārī, Ventspilī slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” izcīnītas A. Lemberga naudas balvas brīvā stila nobraucienos ar sniega dēļiem un ar slēpēm.

Sacensībās A. Lamberga balvas izcīņa „Hūte 2011” piedalījās 62 sportisti, no tiem 42 startēja snovborda disciplīnā, bet 20 sportisti nobraucienos ar slēpēm. No visiem dalībniekiem tikai desmit bija daiļā dzimuma pārstāves, to strapā bija arī jaunākā sacensību dalībniece desmitgadīgā Nikola no Rīgas.

Uz sacensībām bija ieradušies dalībnieki no 12 Latvijas apdzīvotām vietām, kā arī no Igaunijas, Tartu un Pērnavas. Viskuplākajā skaitā, divdesmit pieci, bija ieradušies rīdzinieki, ventspilnieki bija vienpadsmit, savukārt no Valmieras seši dalībnieki. Bija pārstāvēts arī Tukums, Sigulda, Cēsis u.c.

A.Lemberga naudas balvu izcīņa ir tradicionāli lielākās un nozīmīgākās sacensības Ventspils slēpošanas kalnā un šosezon tās noritēja jau ceturto reizi. Kopējais A. Lemberga naudas balvu fonds šogad bija 1520 Ls. Sacensībās ar naudas balvām, kausiem un specbalvām tika apbalvotas pirmās sešas vietas nobraucieniem ar snovbordu vīriešiem, pirmo četru vietu ieguvējas sieviešu disciplīnā nobraucienos ar snovbordu, kā arī pirmās četras vietas nobraucienos brīvajā stilā ar slēpēm sievietēm un vīriešiem kopā. Atseviški tiek apbalvots arī labākais trika paraugdemonstrējums snovbordā un labākais triks nobraucienā ar slēpēm.

Publicēts lapā: 20.02.2011