Kalendārs

Preses konference “Eirodziesma 2011” (27.01.2011.)

27.janvārī plkst.16.30 Mārupē, “NA studijā” notika Eirovīzijai veltīta preses konference, kurā Latvijas Televīzijas pārstāvji informēja par aktualitātēm Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā.

Gatavojoties 2011.gada Eirovīzijas nacionālajai atlasei, “NA studijā” notika arī pusfināla dalībnieku video klipu filmēšana, kas televīzijas skatītāju vērtējumam tiks piedāvāti divos Eirovīzijas nacionālās atlases pusfinālos – 5.februārī un 12.februārī. Savukārt 26.februārī Ventspilī jau desmito gadu notiks “Eirodziesmas 2011″ fināls, kurā skatītāji un žūrija izvēlēsies Latvijas pārstāvi starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam Vācijā.

Ventspils domes priekšsēdētājs šā gada Latvijas pārstāvim starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā vēl iegūt pirmo vietu, bet ikvienam konkursa nacionālās atlases dalībniekam izsaka vēlējumu labi startēt, tā pieminot mūžībā aizgājušo mūziķi Mārtiņu Freimani.

„Es vēlos izteikt līdzjūtību visiem Mārtiņa draugiem un talanta cienītājiem. Es arī viņu pazinu. Un man patika viņa optimisms. Viņš bija pozitīvs cilvēks un deva šo sajūtu citiem. Žēl, ka viņa vairs nav starp mums.”

Bet, kā mēdza teikt Mārtiņš, šovam ir jāturpinās!

Mūsu valstij ir iespēja piedalīties Eirovīzijā, tikai pateicoties Ventspils atbalstam.  Uzvarētājs dosies pārstāvēt Latviju uz Diseldorfu.

Publicēts lapā: 1.02.2011