Kalendārs

Labdarības koncerts bērniem ar īpašām vajadzībām “No debesīm es atnesu…” (19.12.2010.)

Svētdien, 19. decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis aicināts piedalīties labdarības koncertā bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu…”.

Labdarības koncerta mērķis ir iepriecināt katru pasākuma viesi ar brīnišķīgu koncertu un vākt ziedojumus,  lai desmit bērni ar invaliditāti no bērnudārza „Eglīte” varētu regulāri apmeklēt atbalsta centru „Cimdiņš” un bez maksas izmantot tā pakalpojumus – sensoro istabu, muzikālo terapiju, psihologa pakalpojumus, Montesori nodarbības un rotaļu istabu.

Koncertu sniegs Ventspils popgrupa „Jūras akmentiņi”, mūziķis Valdis Indrišonoks un Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņi.

Labdarības koncertu bērniem ar īpašām vajadzībām organizē politiskā partija „Latvijai un Ventspilij”. Lai koncerts varētu notikt, politiskās partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs arī šogad no personīgajiem līdzekļiem sedz labdarības koncerta organizēšanas izdevumus. Labdarības koncerts Ziemassvētku gaidīšanas laikā jau kļuvis par tradīciju – tas notiks jau trešo gadu. Pirmais koncerts „Zem eņģeļa spārniem” notika Ventspils Evaņģēliski luteriskajā baznīcā 2008. gadā.

Ventspilī ir ap 150 bērnu ar īpašām vajadzībām, kuriem ir redzes, dzirdes, valodas, kustību un garīgās attīstības traucējumi. Jaunizveidotais atbalsta centrs „Cimdiņš” ir vieta, kur šiem bērniem vienuviet ir iespējams saņemt gan medicīnas pakalpojumus, gan apgūt jaunas iemaņas un pieredzi. Kā atzīst centra vadītāja Ieva Sāmīte – Cērpa, šāds centrs sekmēs gan bērnu veselības uzlabošanos, gan pašas ģimenes atgriešanos normālā dzīves kvalitātē.

„Ventspils ir pilsēta ģimenei, un nesen atklātais centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām „Cimdiņš” būs liels atspaids tām ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, jo arī šie bērni ir pilnasinīgi mūsu sabiedrības locekļi un par viņiem ir jārūpējas,” uzskata politiskās partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Publicēts lapā: 19.12.2010