Kalendārs

Ventspilī atklāts jauns iekštelpu skeitparks (20.10.2010.)

Trešdien, 20.oktobrī Ventspilī svinīgi tika atklāts jaunizveidots iekštelpu skeitparks, kas atrodas Lāčplēša ielā 7.
Skeitparka atklāšanas pasākumā uzrunu teica A. Lemberga kungs, novēlējumus saviem sporta biedriem un pateicību A. Lembergam par radīto iespēju nodarboties ar ekstrēmajiem sporta veidiem rudens un ziemas sezonā izteica arī paši sportisti.

Atklāšanas pasākumā aicinātie labākie braucēji demonstrēja trikus braucienos ar slidām, skeitbordu un riteņiem, kas izvērtās par nelielām sacensībām. Labākie triku meistari saņēma arī balvas.
Braucienos ar skrituļslidām pirmo vietu ieguva Toms Slukins no Ventspils, bet otrajā vietā ierindojās Edgars Rozentāls. Savukārt skeitbordā visveiksmīgāk trikus demonstrēja Kārlis Bogustovs no Rīgas, otrajā vietā palika rīdzinieks Maksims Feofilovs, trešo vietu ieņēma Ventspilnieks Jānis Lapsiņš. BMX frīstaila riteņbraukšanā visas trīs vietas ieguva ventspilnieki: pirmajā vietā Viktors Kronbergs, otrajā vietā Ernests Šulcs, bet trešajā vietā Rihards Loginovs.

Iekštelpu skeitparku apsaimniekos SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils”” un tas būs pieejams visiem ekstrēmo sporta veidu sportistiem rudens un ziemas sezonā.

Skeitparkā izveidotas konstrukcijas – rampas, porolonu kaste u.c. elementi ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumiem un treniņiem.

Iekštelpu skeitparks darbosies no otrdienas līdz piektdienai plkst. 16.00 – 20.00, sestdienās plkst. 11.00 – 20.00, svētdien, pirmdien iekštelpu skeitparks būs apmeklējams tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.

Publicēts lapā: 20.10.2010