Kalendārs

Personīgs dāvinājums bērnudārzam „Bitīte” (13.10.2010.)

Trešdien, 13.oktobrī, plkst.11.00 jaunākajā Ventspils pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte”, Kuldīgas ielā 134 viesojās Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, lai pasniegtu par personīgajiem līdzekļiem iegādātas rotaļlietas  pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem.

Pirmsskolas izglītības iestāde „Bitīte” savu darbību uzsāka šā gada augustā. Ņemot vērā to, ka pirmsskolas vecuma bērna vadošā darbība ir rotaļa un tā bērnā rada prieku, enerģiju, kā arī attīsta viņu. Ļoti svarīgi, lai bērniem būtu pieejams daudzveidīgs rotaļlietu klāsts. Rotaļlietu nozīmi bērnu darbībā jaunās pirmsskolas izglītības iestādes atklāšanas pasākumā atzina arī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, nolemjot par personīgajiem līdzekļiem iegādāties jaunā bērnudārza audzēkņiem papildus rotaļlietas, tādējādi padarot bērnudārzā pieejamo rotaļlietu klāstu plašāku un daudzveidīgāku.

Jaunajā bērnudārzā astoņās grupiņās ir 154 vietas bērniem vecumā no pusotra līdz septiņiem gadiem. Pašlaik izglītības iestādi apmeklē 142 bērni.

Publicēts lapā: 13.10.2010