Kalendārs

Paiders: Draudēt žurnālistam Lato Lapsam būtu izdevīgi Lemberga un Šlesera pretiniekiem (Radio Baltkom, 13.09.2010.)

Ventspils mēra Aivara Lemberga un vicemēra Aināra Šlesera politiskajiem pretiniekiem būtu izdevīgi draudēt žurnālistam Lato Lapsam, šādu viedokli “Radio Blatkom” izteica Latvijas Žurnālistu savienības priekšsēdētājs Juris Paiders. Pēc viņa teiktā, Drošības policijai būs grūti atrast vainīgos, jo Lapsam esot daudz nelabvēļu.

Juris Paiders, Latvijas Žurnālistu savienības priekšsēdētājs: “Šī situācija ļoti atgādina Latvijas tautas pasaku par zemnieku, kam bija ļoti skumīgi ganīt aitas. Cilvēki, kuri ir pieraduši pie dažāda veida skeptisko mārketingu, ja viņi saskaras dzīvē ar reāliem profesionālās darbības draudiem, tad var sanākt tā, ka cilvēki netic. Es policijas vietā izskatītu vairākas versijas. Varbūt tie ir kaut kādi Vairas Vīķes-Freibergas fanātiķi, jo viņš arī viņu tur “paķengāja”, saprotiet viņš ir tik daudz sadarījis, ka policijai būs grūti tikt skaidrībā, kurā situācijā Lemberga un Šlesera pretinieki. Viņi tagad sāks Lapsu iebiedēt, pārliecināti, ka visi padomās, ka tie ir viņi. Kā reiz Lemberga un Šlesera pretiniekiem tagad ir izdevīgi, lai sāktos dažāda veida iebiedēšanas.”

Atgādināšu, ka pagājušajā nedēļā žurnālists Lato Lapsa saņēma draudus, kas skāra viņa ģimeni, saistībā ar viņa profesionālo darbību. Draudos tika teikts, ka viņam ir nepieciešams aizvērt portālu, kur viņš bija publicējis Leberga un viņa ģimenes kontus, kā arī pārtraukt jebkādu žurnālistisko darbību līdz pirmsvēlēšanu perioda beigām līdz 3.septembrim.

Avots: Radio Baltkom

Lejuplādēt audio failu.

Publicēts lapā: 13.09.2010