Kalendārs

Noslēdzies Latvijas nūjošanas 1. festivāls (21.08.2010.)

21. augustā Ventspils Piedzīvojumu parkā norisinājās Latvijas nūjošanas 1.festivāls. Laika apstākļi bija piemēroti nūjošanai, tomēr kārtīgu lietus šalti saņēma ikviens nūjotgribētājs.
Tas tomēr netraucēja aizvadīt lieliskas sacensības, kurās piedalījās 265 dalībnieki. Viskuplāk tika pārstāvēta iesācēju OPEN grupa, kurā startēja 98 dalībnieki.

Par uzvarētājiem savās vecuma grupās kļuva:
Sievietēm:
S-21       Ilze Rāta (Salaspils)
S-35       Iveta Stankevica (Ventspils)
S-45       Inga Apmane (Ventspils)
S-55       Daina Paipala (Ventspils)
S-65       Ilga Buntika (Ventspils)
S-75       Zigrīda Smukkalne (Tārgale)

Vīriešiem:
V-21       Valdis Čeksters (Ventspils)
V-35       Uģis Lasmanis (Ventspils)
V-45       Andrejs Pumpurs (Ventspils)
V-55       Aivars Lembergs (Ventspils)
V-65       Voldemārs Akmentiņš (Piltene)

Pēc sacensībām ikvienam bija iespēja izmēģināt savus spēkus „Super sprintā” – 200m nūjošanā pret kalnu (uzkāpšana slēpošanas kalnā «Lemberga hūte»). Kopā spēkus izmēģināja 35 dalībnieki, kur par uzvarētājiem sieviešu konkurencē kļuva Dace Liepa, bet vīriešiem Vladislavs Stužņevs.
Balvas no sacensību organizatoriem saņēma trīs viskuplāk pārstāvētie uzņēmumi. Tās ieguva Ventspils pilsētas domes, DnB Nord bankas un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka biznesa inkubatora komandas.  Jāatzīmē, ka Ventspils pilsētas domes komandu pirms Latvijas nūjošanas 1. festivāla piedalījās domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga vadītās apmācībās Reņķa dārzā.

Pēc finiša dalībniekiem bija iespēja nobaudīt zupu un pēc apbalvošanas tika dalīta lielā torte, kas veiksmīgi kompensēja pazaudētās kalorijas trasē. Katrs finišējušais dalībnieks saņēma hūti, kas pasākumu padarīja īpašu, jo bieži negadās vienā vietā redzēt tik daudz cilvēku ar hūtēm galvā.
Liels paldies sacensību atbalstītājiem SIA „Polis un Valerts”, Druvas saldējumam, Latvijas orientēšanās federācijai un Olimpiskajam centram „Ventspils” un protams visiem dalībniekiem.
Sacensību norisi un operatīvu rezultātu apkopojumu nodrošināja „Latvijas Orientēšanās federācija” un visi sacensību rezultāti atrodami www.lof.lv mājas lapā – http://rez.lof.lv/2010/nujosana/results.htm .
Uz tikšanos nākamajā nūjošanas festivālā!

Publicēts lapā: 23.08.2010