Kalendārs

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga uzruna ventspilniekiem pilsētas svētkos (05.08.2010.)

Foto: Oskars Jūra

Foto: Oskars Jūra

Mīļie ventspilnieki!

Man ir patiess prieks un gods jūs sveikt mūsu pilsētas 720.dzimšanas dienā!

Šis gads mūsu pilsētai ir bijis ļoti īpašs. Līdz šim jau paveiktais un sasniegtais ir pierādījums tam, ka kopā mēs varam visu paveikt, ja gribam.

Ventspilij ir laba tradīcija – katru gadu pilsētas vietējā vara dāvina saviem iedzīvotājiem kādu jaunu dāvanu. Šogad, pilsētai svinot apaļu jubileju, ir sarūpētas pat vairākas dāvanas. Pateicoties rūpīgai un mērķtiecīgai darba plānošanai, sistemātiskai un precīzai pienākumu sadalei, kā arī apbrīnojamam ventspilnieku un pilsētas viesu atbalstam, mēs visi kopā esam sasnieguši Ginesa pasaules rekordu, izveidojot 1665,93 m garu pasaulē garāko ziedu paklāju, kā arī izveidojuši Baltijā lielāko viengadīgo puķu dobi, bet dāvanu un dāvināšanas laiks turpinās, jo šā gada Pilsētas svētki mums sākies ar Ventspils šaursliežu dzelzceļa atklāšanu. Jaunais šaursliežu dzelzceļš ļaus mazbānītim pasažierus aizvest no pludmales līdz pat Piedzīvojumu parkam. Tāpat jau pavisam drīz savas durvis ventspilnieku bērniem vērs jaunais bērnudārzs „Bitīte”, bet septembrī bērniem un jauniešiem būs iespēja sevi pierādīt daudzveidīgās nodarbībās mūsdienīgajā Jaunrades namā, kā arī baudīt sirreālas sajūtas planetārijā un observatorijā. Pamatīgi top radikāli paplašinātais paceļamais Ventas tilts, kas būs nopietns atvieglojums satiksmei mūsu pilsētā.

Sirsnīgs paldies jums, mīļie ventspilnieki, par jūsu smaidiem un mirdzošajām acīm – tā mums ir lielākā dāvana šajos svētkos.

Šogad Ventspils Pilsētas svētkus svinēsim ar plašu un aizraujošu programmu, tāpēc aicinu ikvienu kopā ar visiem izbaudīt Ventspils Pilsētas svētku pasākumus un rast prieku Ventspilī, pilsētā, kas šogad svin 720.jubileju!

Lai jums, jūsu ģimenēm un vistuvākajiem cilvēkiem ir priecīgi šie svētki!

Aivars Lembergs,
Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs

Publicēts lapā: 5.08.2010