Kalendārs

Šlesers: bez Lemberga Rīgā man vairs nav konkurences (TvNet, 26.07.2010.)

LPP/LC un apvienības “Par labu Latviju” pārstāvis Ainārs Šlesers pauž nožēlu, ka Ventspils mērs Aivars Lembergs nepiedalīsies Saeimas vēlēšanās un nekandidē tieši Rīgā. Šleseram patīkot spēcīga konkurence, un tagad viņam pat īsti neesot neviena, ar ko sacensties, pauž politiķis šorīt intervijā LNT.

Šlesers uzsver, ka jau tagad paveicis ārkārtīgi daudz pilsētas labā. Tūrisma nozarē esot radītas 5000 jaunu darbavietu, savukārt Rīgā kopumā 14 000 darba vietu, ko varot apstiprināt arī oficiāli Nodarbinātības Valsts aģentūras dati. “Tas apliecina, ka esam uz pareizā ceļa,” par savu veikumu izsakās Šlesers.

Apvienība joprojām nenosauc savu premjera amata kandidātu. Šlesers norāda, ka tas ir sarežģīts process, tā kā apvienībā ir vairākas partijas, citi pārstāvji. “Mums ir svarīgi vienoties vienbalsīgi. [..] Izskanējuši četri vārdi – Edvīns Bartkēvičs, Guntis Ulmanis, Andris Šķēle un Ainārs Šlesers – domāju, viens no šiem arī būs mūsu kandidāts,” saka Šlesers.

“Valdība pēc vēlēšanām gribēja mums atriebties”

Runājot par lielajiem pilsētas projektiem un konkrēti Dienvidu tilta pabeigšanu, Šlesers pauž pārliecību, ka pēc tam, kad Rīgā pie varas nāca “Saskaņas centrs” un LPP/LC, valdība esot nolēmusi atriebties, liedzot atbalstu šim projektam. Tomēr, neskatoties uz to, Dienvidu tilts tikšot pabeigts pilnībā. Tā kā apvienība “Par labu Latviju” itin visos reģionos piedāvājot ārkārtīgi spēcīgus kandidātus, Šleseram nav šaubu, ka apvienība gūs labus panākumus un iesākto politiku izdosies turpināt arī pēc vēlēšanām.

Sev konkurenci Rīgā vairs neredz

Jautāts par konkurenta Aivara Lemberga paziņojumu nekandidēt Saeimas vēlēšanās, Šlesers norāda, ka Lembergam beidzot būtu jāuzdrīkstas atstāt Ventspili. Šlesers ir pārliecināts, ka Lembergam būtu labas sekmes vēlēšanās. Pie tam vēl labāk būtu, ja Lembergs kandidētu Rīgas apgabalā, jo tad pirms vēlēšanām būtu īstena cīņa, pauž Šlesers. “Ja Lembergs un Šlesers satiktos Rīgā, tas būtu ļoti labs pieteikums. Šī cīņa varētu aizēnot pat vēlēšanu cīņas visā Latvijā. Tagad lielā cīņa izpaliks. [..] Man patīk cīnīties ar stiprākajiem. Tagad, kad viņš nekandidē, man Rīgā vairs īsti nav ar ko cīnīties,” pārliecināti izsakās Šlesers.

Publicēts lapā: 26.07.2010