Kalendārs

Zaļo un Zemnieku savienības ministru prezidenta kandidāts – Aivars Lembergs (07.07.2010.)

Šodien Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) valde uzaicināja partijas Latvijai un Ventspilij valdes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu, lai, gatavojoties 10.Saeimas vēlēšanām, apspriestu līdzšinējo sadarbību starp partijām un vienotos par turpmako. ZZS valde nolēma virzīt Aivaru Lembergu par ministru prezidenta kandidātu.

Izvēli pamato ZZS valdes priekšsēdētājs Raimonds Vējonis: “Mūsu lēmums ir balstīts savienības piedāvājuma pamatvēstījumā: Saimnieki savā zemē. Saimnieki strādā paši un dod darbu citiem. Mūsu premjera kandidāta sniegums Ventspilī ir visiem redzams un novērtējams. Tā ir pilsēta ar visvairāk sakārtoto infrastruktūru dzīvošanai Latvijā. Vieta, kur tiek atvērtas jaunas ražotnes un tiek domāts par cilvēku un viņa ģimeni. Mūsuprāt, A. Lemberga saimnieciskajām spējām un prasmēm jādod jauns laukums!”

Latvijai un Ventspilij valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs: “Ekonomiskā lejupslīde ir satricinājusi Latvijas iedzīvotāju pašapziņu. Kā galveno valsts vadītāju uzdevumu redzu tieši iedzīvotāju pašapziņas stiprināšanu. Tas ir ļoti svarīgi mūsu turpmākajai nākotnei. No nekritiskiem izpildītājiem jākļūst par līdzvērtīgiem sarunu partneriem starptautiskajai sabiedrībai. Ir pienācis laiks Latvijai aizstāvēt savas intereses!”
Aivars Lembergs turpina: “Latvija noslēgusi dažādas starptautiskas vienošanās, no kuram daļa ir slepena. Sabiedrība nav informēta pilnā apmērā par valsts saistību saturu un apjomu. Pienācis laiks šo slepeno informāciju publiskot.”

***
Zaļo Zemnieku savienību (ZZS) veido Latvijas Zemnieku savienība (LZS) un Latvijas Zaļā partija (LZP). ZZS ir līgumattiecības ar partiju Latvijai un Ventspilij.

ZZS jaunās identitātes viedo ir iespējams noskatīties šeit!

Publicēts lapā: 7.07.2010