Kalendārs

“Latvijai un Ventspilij” virza startam Saeimas vēlēšanās Aivaru Lembergu (nra.lv, 09.06.2010.)

Foto: F64 / Raitis Plauks

Foto: F64 / Raitis Plauks

Vakar notikušajā partijas “Latvijai un Ventspilij” sapulcē partijas biedri izvirzīja startam 10. Saeimas vēlēšanās vairākus kandidātus, tostarp partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētāju, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu.

Partijas sapulcē tika nolemts tāpat kā 9.Saeimas vēlēšanās startēt kopā ar Zaļo un zemnieku savienību. Kopumā no partijas “Latvijai un Ventspilij” iekļaušanai 10.Saeimas deputātu kandidātu sarakstā izvirzīja septiņus kandidātus – Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieku sadarbības jautājumos Gunti Blumbergu, Saeimas priekšsēdētāju Gundaru Daudzi, Ventspils Augstskolas lektoru Dmitriju Smirnovu, Ventspils pilsētas domes deputāti Ilzi Buņķi, Ventspils Augsto tehnoloģiju parka valdes locekli Danu Reiznieci un Ventspils Augstskolas rektoru, Ventspils pilsētas domes deputātu Jāni Vucānu.

Tāpat sapulcē partijas biedri vienbalsīgi atbalstīja Gunta Blumberga priekšlikumu par premjera kandidātu izvirzīt partijas valdes priekšsēdētāju un Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu, nra.lv informēja politiskās partijas “Latvijai un Ventspilij” biedrs Juris Krilovs.

Sapulces laikā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs un domes izpilddirektora vietniece – Attīstības pārvaldes vadītāja Kristīne Krasovska informēja par līdzšinējo sadarbību ar Zaļo un zemnieku savienību. Tāpat sapulces laikā partijā “Latvijai un Ventspilij” tika uzņemti trīs jauni biedri.

9.Saeimā no partijas “Latvijai un Ventspilij” tika ievēlēti divi deputāti – Gundars Daudze un Guntis Blumbergs. ZZS kopā ar “Latvijai un Ventspilij” 9.Saeimas vēlēšanās ieguva 18 deputātu vietas.

Publicēts lapā: 9.06.2010