Kalendārs

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs novēl panākumus Haraldam Silovam un Mārtiņam Rubenim Olimpiskajās spēlēs Vankūverā

Ceturtdien, 11.februārī, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs nosūtījis vēstuli Ventspils atbalstītajiem sportistiem Haraldam Silovam un Mārtiņam Rubenim, kā arī viņu treneriem, vēlot panākumus un izturību Olimpiskajās spēlēs Vankūverā.

Haraldam Silovam šīs būs pirmās Olimpiskās spēles, kurās viņš kļūs par pirmo sportistu pasaulē, startējot gan šorttrekā, gan ātrslidošanā. Haralds Silovs  ir 2008.gada  absolūtais Eiropas čempions šorttrekā un Eiropas vicečempions kopvērtējumā šorttrekā 2009.gadā.

Pirmie Haralda Silova starti būs ātrslidošanā 5000 metros 13.februāri plkst. 22.00, bet šorttrekā Haralds uz starta izies jau pēc pāris stundām 14.februāra naktī plkst. 03.00. Tālākie starti: 18.februāri plkst. 02.00 ātrslidošanā 1000 metros, 18.februārī plkst. 03.25 šorttrekā 1000 metros un 25.februārī plkst. 03.47 šorttrekā 500 metros.

Mārtiņam Rubenim šīs būs ceturtās Olimpiskās spēles, labākie panākumi gūti iepriekšējās Olimpiskajās spēlēs Turīnā 2006.gadā, kad tika izcīnīta bronzas medaļa kamaniņu sportā, kas 2006.gadā bija vienīga Latvijas komandas izcīnītā medaļa. Tāpat Mārtiņš ir ieguvis bronzas medaļu pasaules čempionātā kamaniņu sportā 2004.gadā.

Mārtiņš Rubenis uz starta izies 14.februāra naktī plkst. 02.00, kad aizvadīs pirmos divus braucienus, trešo un ceturto braucienu aizvadīs tajā pašā dienā plkst. 23.00.

Olimpiskās spēles reizi četros gados kopā pulcē labākos pasaules atlētus, tās ir pats svarīgākais starptautiskās sporta dzīves notikums, kas saista miljoniem cilvēku uzmanību, tajās piedalās sportisti no visiem kontinentiem, lai zem olimpiskā karoga apliecinātu cilvēku spējas sasniegt visaugstākos rezultātus godīgā cīņā.

Ventspils pilsēta ir gandarīta par sportistu un treneru  ieguldīto darbu un līdzšinējiem panākumiem sportā. Ceram, ka Olimpiskā centra „Ventspils” sporta bāzēs uzkrātā sportiskā enerģija un mūsu sniegtais finansiālais atbalsts sekmēs panākumus olimpiskajās spēlēs Vankūverā.

Lai izdodas Olimpiskajās spēlēs Vankūverā uzrādīt izcilus sasniegumus šorttrekā, ātrslidošanā un kamaniņu sportā  un nest Latvijas vārdu pasaulē!

Publicēts lapā: 11.02.2010