Kalendārs

Lembergs: “Mums jāaudzina nākamās zvaigznes” (www.ventasbalss.lv, 07.01.2010.)

Foto: F64

Foto: F64

BK Ventspils prezidents Aivars Lembergs uzskata, ka jauno spēlētāju progress ir pārāk lēns un komandā ir arī citas problēmas.

«Padomes sēdē noklausījāmies trenera korpusa atskaiti par darbu. Pēc tās konstatējām, ka komandas atdeve laukumā nav tāda, kā mēs to gribētu un arī taktiskais arsenāls mainās ļoti lēni. Komanda nav arī gatava psiholoģiski, turklāt ne tikai vienam mača, bet vispār. Bez psiholoģiskās gatavības sportā nevar būt kvalitatīvs sniegums un uzvaras. Ļoti labi saprotams, ka komanda ir jauna, tāpēc neprasām uzvaras katrā mačā, bet nepieciešama atdeve laukumā, gudra trenera darbība gan spēles, gan treniņos un spēlētāju izaugsme. Mums jāaudzina nākamās zvaigznes, nevis mūžam talantīgie un perspektīvie, kas tādi būs arī 35. gados,» Lembergs skaidro situāciju komandā.

Par komandas treneriem lems arī šodien kluba padomes sēdē: «Pie komandas trenera jautājuma atgriezīsimies ceturtdien kluba padomes sēdē, bet šobrīd nekādu izmaiņu vēl nav. Katram savu vietu zem saules jāizcīna pašam un nevienam nekas netiek dāvināts. Katrā ziņā, ja tiešām lemsim par treneru maiņu, Galvanovskim piemeklēsim citu darbu kluba sistēmā. Lai arī kāds būs padomes lēmums, turpināsim pieturēties apstiprinātajai koncepcijai un joprojām orientēties uz jaunajiem spēlētājiem. Lai gan ir redzams, ka jaunajiem basketbolistiem blakus nepieciešami arī pieredzējuši spēlētāji, atteikties no koncepcijas nedomājam.»

Intervija pārpublicēta no www.ventasbalss.lv

Publicēts lapā: 7.01.2010