Kalendārs

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga apsveikums Ziemassvētkos un Jaunajā gadā (23.11.2009.)

Foto: Oskars Jūra

Foto: Oskars Jūra

Cienījamie ventspilnieki!

Ir pienācis skaistais Ziemassvētku laiks – brīdis, kad nolikt malā ikdienas steigu un raizes un svētku noskaņā pabūt kopā ar saviem tuvākajiem. Gada klusākos un sirsnīgākos svētkus un laiku, kad vecais gads dod vietu jaunajam, gaida gan lieli, gan mazi.

Ziemassvētki un gadu mija ir arī laiks, kad izvērtējam paveikto aizvadītajā gadā. Diemžēl šogad atbilstoši starptautisko aizdevēju diktētajām prasībām bijām spiesti samazināt gan strādājošo skaitu pašvaldībā, gan darba samaksu. Taču par spīti sociāli ekonomiskajai krīzei, visiem kopā cītīgi un neatlaidīgi strādājot, kā arī izmantojot šī laika piedāvātās iespējas, mums ir izdevies paveikt daudz labu darbu. Esam turpinājuši rekonstruēt pilsētas ielas, siltināt skolas un bērnudārzus, uzcēluši jaunu tiltu un bibliotēku, atjaunojuši teātra namu „Jūras vārti”. Pavisam nesen atklājām rekonstruēto tirgus laukumu un Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļu.

Man ir patiess prieks, ka esam arī iesākuši vairākus jaunus projektus – tiek rekonstruēts Ventas tilts, būvēts jauns bērnudārzs, rekonstruējot vēsturisko Latviešu biedrības namu, top jaunas telpas Jaunrades nama vajadzībām, būs jaunas atrakcijas Piedzīvojumu parkā un top jauna trase daudzu iemīļotajam mazbānītim. To visu mēs darām, lai uzlabotu dzīves vidi un dzīves kvalitāti visiem ventspilniekiem, vienlaikus arī „sildot” ekonomiku un dodot darbu gan būvniecībā, gan citās nozarēs strādājošajiem cilvēkiem. Ceram, ka nākamgad sāks strādāt vai darbību paplašinās vairākas ražotnes. Arī nākamajā gadā turpināsim rūpēties par tiem, kuriem iet grūtāk – turpināsim maksāt sociālos pabalstus, sniegt sociālos pakalpojumus un gādāsim, lai būtu, ko darīt tiem cilvēkiem, kuri saņem Eiropas Sociālā fonda stipendijas.

Es ticu, ka nākamajā gadā mums izdosies sasniegt savus izvirzītos mērķus un kopīgiem spēkiem gādāt par to, lai mūsu pilsētā būtu arvien ērtāk un interesantāk dzīvot. Mums visiem kopā izdosies, jo mēs, ventspilnieki, varam un protam strādāt, un, ja kaut ko neprotam, tad esam gatavi to iemācīties un apgūt.

Sirsnīgus un gaišus svētkus un cerību piepildīšanos Jaunajā gadā!

Aivars Lembergs,

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs

Apsveikumu kartiņu skatīt šeit

Publicēts lapā: 23.12.2009