Kalendārs

Jaunievēlētās Ventspils pilsētas domes pirmajā sēdē par Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju ievēl Aivaru Lembergu

Trešdien, 1. jūlijā, notikušajā pirmajā jaunievēlētās Ventspils pilsētas domes sēdē aizklātā balsošanā, klātesot visiem 13 jaunievēlētajiem deputātiem, ar 10 balsīm “par”, 1 balsi “pret” un diviem deputātiem atturoties par Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju ievēlēts Aivars Lembergs.

Video no sēdes šeit.

Pēc ievēlēšanas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs pateicās gan visiem tiem ventspilniekiem, kas par viņu balsojuši pašvaldības vēlēšanās, gan tiem domes deputātiem, kas atbalstījuši viņu Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vēlēšanās.

Lembergs sacīja, ka, protams, ir prieks par ievēlēšanu, bet viņam tas nozīmē arī milzīgu atbildību, jo ievēlētie domes deputāti atbild par 44 tūkstošu ventspilnieku labklājību un stabilitāti, sākot no jaundzimušā līdz sirmgalvim. Tāpat Ventspils kā starptautiska transporta un arī rūpniecības centra stabila attīstība ir būtiska visas valsts attīstības kontekstā.

Lembergs atzīmēja, ka šobrīd visi pārdzīvojam ļoti grūtu laiku, un aicināja domes struktūrvienību, iestāžu un kapitālsabiedrību vadītājus arī turpmāk būt labai, saliedētai komandai, strādājot ventspilnieku labā. Lembergs arī izsacīja cerību, ka pienāks labāki laiki.

Pēc sešu Ventspils pilsētas domes deputātu iesnieguma tika nolemts šodien, 1.jūlijā, plkst. 14:00 sasaukt Ventspils pilsētas domes ārkārtas sēdi.

Pārpublicēts no www.ventspils.lv.

Publicēts lapā: 2.07.2009