Kalendārs

Preses konference par Eirovīzijas nacionālās atlases norisi Ventspilī (25.02.2009)

2009.gada 25.februārī Rīgā Latvijas Televīzija rīkoja preses konferenci, kurā informēja par svarīgākajiem jaunumiem saistībā ar Eirovīzijas nacionālās atlases („Eirodziesmas”) finālu 27. un 28.februārī Olimpiskajā centrā „Ventspils”.

Žurnālisti preses konferencē tika iepazīstināti ar pusfināla un fināla norisi, vadītājiem, žūrijas darbu, balsošanas noteikumiem, akreditācijas procesu un citām aktualitātēm.

Preses konferencē piedalījās Edgars KOTS, LTV ģenerāldirektors, Aivars LEMBERGS, Ventspils pilsētas mērs, Iveta LEPEŠKO, Eirovīzijas nacionālās atlases projekta vadītāja.

2008.gada nogalē saistībā ar valdības lēmumu Latvijas Televīzijai (LTV) samazināt valsts dotāciju par 2,4 miljoniem latu Eirovīzija bija viens no projektiem, no kura krīzes budžeta apstākļos Latvijas Televīzija bija spiesta atteikties. Tikai pateicoties Ventspils, „Narvesen” un Latvijas Krājbankas atbalstam, LTV šogad tomēr var piedalīties Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā Maskavā, turklāt pirmo reizi nacionālās atlases fināls Ventspilī risinājās divu dienu garumā.

Eirovīzijas nacionālo atlasi nodrošina Ventspils attīstības aģentūras un Ventspils pilsētas domes sniegtais atbalsts.

Publicēts lapā: 3.03.2009