Kalendārs

Aivars Lembergs ziedo aktīvās atpūtas centra izveidei (Piedzīvojumu parkam)

Latvijas Republikas proklamēšanas 87. gadadienā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs pasniedza dāvinājumu pilsētai – Ls 100 000 brīvdabas aktīvās atpūtas centra paplašināšanai.

Ventspils domes priekšsēdētājs jau iepriekš bija izlēmis, ka naudu par vekseli, ko  saņēma mantojumā no sava drauga un bērnu krusttēva Vitāla Lejiņa, dāvinās Ventspils pilsētai. Lai izvēlētos piemērotāko naudas izlietojumu, mērs aicināja iedzīvotājus izteikt priekšlikumus Ventspils pilsētas portālā www.ventspils.lv. Pārskatot izteiktos priekšlikumus, Lemberga kungs nolēmis naudu ziedot atpūtas centram. Līdz šim pašvaldība izveidojusi vienu no centra objektiem – mākslīgo slēpošanas kalnu. Iegādāts arī kalna aprīkojums – pacēlājs un sniega lielgabals.

Simbolisko čeku valsts neatkarības svinību pasākumā, kas notika piektdien, 18. novembrī no plkst. 16:00  Ventspils Kultūras centra lielajā zālē, saņēma Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Vītoliņš.

Ziedojumam paredzētos līdzekļus Aivars Lembergs ar Augstākās tiesas lēmumu atguvis no a/s „Software House Rīga” valdes priekšsēdētāja Aināra Gulbja. Preses konferencē 14. novembrī Aivars Lembergs uzsvēra, ka pārskaitīšot naudu domes kontā neatkarīgi no tā, vai Gulbis naudu līdz noteiktajam termiņam pārskaitīs vai nē.

Pārpublicēts no www.ventspils.lv

Publicēts lapā: 22.11.2005